Na svečanosti održanoj 18. maja na Fakultetu za poslovne studije u Vršcu, 59 mladih devojaka i mladića primilo je priznanja za četvorogodišnji trud i steklo zvanje diplomiranog ekonomiste.

Govoreći na početku svečanosti, dekan Fakulteta prof. dr Milan Milanović rekao je da je ova generacija, dvanaesta po redu, pokazala do sada najbolje rezultate i da je fakultet podario privredi i društvu mlade, obrazovane ljude sposobne da se posvete izazovima modernog vremena.

U ime osnivača Univerziteta, profesora Jovanovića, i u ime univerzitetske uprave, svršene diplomce, njihove roditelje i prijatelje, pozdravio je prof. dr Milivoje Pavlović, prorektor.

Diplomirani ekonomista Dalibor Pavlović, predstavnik studentskog parlamenta Fakulteta, biranim rečima zahvalio je profesorima i upravi Fakulteta i Univerziteta na posvećenosti naučno-obrazovnom radu i dobrim uslovima za sticanje novih znanja na fakultetima akademske porodice „Džon Nezbit“.